123ru.net
Znaj.ua

Дружки Порошенка таємно вивезли продажного українського суддю за кордон: остання крапля для ДБР

07

Зараз проводиться досудове розслідування

Колишній президент України Петро Порошенко та/або його оточення можуть бути причетними до вивезення з України екс-судді Миколи Чауса, підозрюваного в корупції.

Розслідування по цій справі вже розпочато, про що повідомило ДБР на своєму сайті.

"Слідчі центрального апарату ДБР зареєстрували кримінальне провадження щодо організації можливого незаконного вивезення групою осіб судді через державний кордон України в Молдову. Підстава реєстрації кримінального провадження - інформація, поширена у ЗМІ. Важливо: з поширеною в ЗМІ інформацією, до організації незаконного вивезення судді може бути причетне колишнє керівництво держави". йдеться в повідомленні

Варто відзначити, що зараз проводиться досудове розслідування, зокрема, перевірка оприлюднених фактів.

Нагадаємо, що Петро Порошенко останнім часом став максимально створювати видимість близькості з народом України. Багатьох жителів країни це надзвичайно дратує і вони бачать у цьому "зближенні" одну суцільну фальш. 

Як повідомляв портал Знай.uа, Сивохо назвав найбільше зло в Україні.

Також портал Знай.ua писав, Верховна Рада ухвалила закон про Виборчий кодекс з відкритими списками.

Комментарии для сайта Cackle
123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.