123ru.net
Znaj.ua

Путін видасть російські паспорти не тільки жителям Л/ДНР: скандальний указ, в який складно повірити

07

Українці можуть прийняти російське громадянство в будь-який момент

Путін підписав указ про спрощений порядок отримання російського громадянства для жителів Донбасу, які проживають на всій території Луганської і Донецької областей.

Відповідний указ був опублікований на офіційному сайті російського президента.

Володимир Путін

"Подати запит на спрощене отримання громадянства РФ тепер можуть не тільки жителі ДНР і ЛНР, але і громадяни, які проживають на територіях Донецької і Луганської областей України — Кремль". йдеться в повідомленні

Нагадаємо, що українські військові моряки, яких незаконно утримують в Російській Федерації, повинні бути звільнені з полону за рішенням морського трибуналу, а не в рамках якихось обмінів.

"Як ми знаємо, українські моряки повинні бути звільнені без умов згідно з рішенням міжнародного трибуналу, а не в результаті обміну", - пише Паламар і тут же дає посилання на офіційний твіт працівника Держдепу США Волкера, згідно з яким, мова йде все-таки про обмін.

Як повідомляв Знай.uа, зустріч Зеленського з Путіним: розкрито ймовірний сценарій.

Знай.uа писав, Зеленський зміг витягнути 15 моряків з пазурів Путіна, Україна завмерла в очікуванні.

Комментарии для сайта Cackle
123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.