123ru.net
Znaj.ua

Новости за 09.07.2019

Новий Податковий кодекс розвитку: в Івано-Франківську обговорили головні пріоритети бізнесу

Znaj.ua 

За круглим столом зібралися представники громадської організації "АППУ", ДФС, Торгово-промислової палати, Асоціації регіонального розвитку, влади та громадськості,

Полоненим українським морякам путінський "суд" висунув остаточне обвинувачення

Znaj.ua 

У Росії пред'явили остаточне обвинувачення усім 24 українським полоненим морякам.

Слідче управління ФСБ Росії висунуло звинувачення в остаточній редакції всім військовополоненим українським морякам. Про це повідомив адвокат Микола Полозов.

Адвокат уточнив, що останньому обвинувачення було пред'явлено моряку Андрію Артеменко в ході сьогоднішніх слідчих дій. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Висунення обвинувачення в остаточній редакції означає завершення слідчих дій, пов’язаних зі збором і процесуальним закріпленням доказів. Читать дальше...

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.