123ru.net
Znaj.ua

Новости за 13.06.2019
Артем Культенко йде в Раду від "Слуги народу" Зеленського: хто такий і чим відомий

Znaj.ua 

В Украине продолжается обсуждение списка партии Владимира Зеленского «Слуга народа»

Журналісти, активісти та інші викривачі вже знайшли в партсписку кілька недобросовісних персонажів. Але серед представників партії знайшлося безліч людей, які приємно дивують.

Тут яскравим прикладом може слугувати №52 списку «Слуги народу» Артем Культенко, який протягом багатьох років займався бізнесом, запускаючи кондитерські стартапи. Культенко, який завжди був щиро віруючою людиною, в 2016 році вирішив присвятити своє подальше життя служінню Богу і вступив до Київської духовної семінарії.

Артем не міг миритися з беззаконням і несправедливістю, які тривали в Україні під час президентства Петра Порошенка, що привело його в київський виборчий штаб Володимира Зеленського.

Артем Культенко і його соратники повністю виклалися президентських виборах-2019 і допомогли Україні
здобути нового президента. Читать дальше...


123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.