123ru.net
Znaj.ua

Новости за 22.05.2019

Львівські шахтарі під Кабміном вимагають зарплати

Znaj.ua 

Понад 500 шахтарів під будівлею Кабміна зранку 28 січня вимагають виплатити борги, повернути соціальні пільги та державну підтримку вугільної промисловості. Серед мітингувальників переважно шахтарі зі Львівщини та Волині, декому затримують зарплати по півроку.

"Деякі шахти не отримали гроші за вугілля, яке було поставлено ще півроку тому. Якщо уряд знаходить гроші для закупівлі вугілля у Росії чи ПАР – хай знайдуть їх, щоб розрахуватися із вітчизняними виробниками", - заявив позафракційний депутат Олег Мусій.

Шахтарів також обурили плани уряду закривати державні шахти та обкладати зарплати робітників галузі загальним податком на доходи в20%, замість 10%, як було досі.

Мітинг організувала спілка профспілок шахтарів України після затвердження бюджету на 2015 рік. Читать дальше...

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.