123ru.net
Znaj.ua

Добринін у помаді та нестримна пристрасть: холостяк пустився берега, відео 18+

05

Головний герой Микита Добринін напередодні вручим кільком дівчатам завітну троянду

В п'ятницю, 22 березня, глядачі телеканалу СТБ побачили третій випуск дев'ятого сезону шоу "Холостяк 9", який закінчився повною несподіваною як для глядачів, так і для декого з учасниць.
 
На шоу, де пари знаходять кохання, відбувся перший поцілунок холостяка з однією з красунь. Кому ж він дістався?
 
Головний герой Микита Добринін напередодні вручим кільком дівчатам завітну троянду та запросив на романтичне побачення.
 

З кожним новим випуском пристрасті розпалюються, а побачення стають все більш гарячими та відвертими: на останньому груповому побаченні у холостяка стався перший в цьому сезоні пристрасний поцілунок.

 
Так, вирушивши в клуб з Діною, Дашею і Наташею, Микита проявляв свою симпатію до кожної з красунь, однак, лише залишившись наодинці з Дашею, більше не стримувався.

На наступний день холостяк відправився в будинок до дівчат, де запропонував Даші випити з ним какао, а потім вручив заповітну троянду. 

Нагадаємо,  після третього ефіру дев'ятого сезону романтичного реаліті "Холостяк" красень Микита Добринін відправив додому одразу трьох дівчат. Проект після розмови залишили Юля, Кароліна та Ліля

Як повідомляв портал Знай.ua, не всі шоу закінчуються хепі-ендом. Роза Герц, учасниця шостого сезоня теле-шоу " Холостяк " з Єгором Кридом приголомшила свою публіку.

Також Знай.ua писав про те, що екс-холотяк, грузинська зірка Іраклі Макацарія показав у соцмережі весілля.  Судячи по знімку, свято проходило за грузинськими традиціями, і всі гості повдягались в національні вбрання.

Комментарии для сайта Cackle
123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.