123ru.net

Verslo zinios.lt

Verslo zinios.lt

Vz.lt
Февраль
2020

Все новости

Trumpiausios pasaulio politinės karjeros istorijoje

Verslo zinios.lt 

Politinis žemės drebėjimas Vokietijos Tiuringijos žemėje ne tik supurtė šalies politinę padangę, bet ir privertė prisiminti trumpiausias pasaulyje politines karjeras. Kai kurios valstybės gali pasigirti turėjusius ir įspūdingesnius politinius rekordus.

JK milijardus banknotų pavers kompostu

Verslo zinios.lt 

Anglijos bankas ėmėsi didžiulės užduoties – sunaikinti 40 mlrd. GBP vertės popierinių 20 svarų nominalo kupiūrų, kurios bus keičiamos naujomis, pagamintomis iš polimero.

Koronaviruso poveikis verslui gali pasijusti pavasarį

Verslo zinios.lt 

Verslininkai įsitikinę, kad tikrasis koronaviruso poveikis  pasijus pavasarį, kai baigsis detalių ir produktų atsargos. Įmonių vadovai neatmeta, kad tai gali paveikti ir jų finansinius rezultatus.
Vyresnio amžiaus darbuotojai su diskriminacija kovoja teismuose

Verslo zinios.lt 

Diskriminuoti amžiaus pagrindu nėra legalu, tačiau dažnai vienintelė vieta, kurioje su šiuo reiškiniu kovoti pavyksta efektyviai, yra teismo salė. 36% vyresnių kaip 40 metų amerikiečių teigia, kad amžius jiems yra sukliudęs gauti trokštamą darbą ir vis daugiau vyresnio amžiaus specialistų netolerantiškus darbdavius kviečia pasiaiškinti teisme.

Tvyrant įtampai su prezidentu, premjero populiarumas smuktelėjo

Verslo zinios.lt 

Tęsiantis įtampai tarp prezidento Gitano Nausėdos ir premjero Sauliaus Skvernelio, pastarojo reitingai dar pasmuko, o prezidento šiek tiek pakilo, rodo šeštadienį dienraštyje „Lietuvos rytas“ skelbiama „Vilmorus“ atlikta visuomenės nuomonės apklausa.

Kokių investuotojų ieško smulkieji

Verslo zinios.lt 

Apie investuotoją, kurio finansinė injekcija padėtų kuo greičiau pastatyti įmonę ant kojų, svajoja daugelis smulkiųjų verslininkų – ypač startuolių. Vis dėlto tai nereiškia, kad augančiam verslui svarbu vien tik pinigai, kurie paspartintų plėtrą.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.