123ru.net
Lviv Comments.ua

Don Perignon і Tenuta dell’Ornellaia. Запуск Галицької митниці «обмили» колекційними винами

01

В перший день роботи нової митниці у пункті пропуску «Краківець-Корчова» вилучили 17 пляшок колекційного вина. Про це Львівському порталу повідомили у Галицькій митниці Держмитслужби.   Серед вилучених пляшок елітні бренди  Don Perignon,Tenuta dell’Ornellaia й інші. Вартість окремих сягає близько 36 тисяч грн за пляшку. Елітний алкоголь перевозили у мікроавтобусі серед особистих речей і звісно «забули» … Продовжувати читання Don Perignon і Tenuta dell’Ornellaia. Запуск Галицької митниці «обмили» колекційними винами

В перший день роботи нової митниці у пункті пропуску «Краківець-Корчова» вилучили 17 пляшок колекційного вина. Про це Львівському порталу повідомили у Галицькій митниці Держмитслужби.

 

Серед вилучених пляшок елітні бренди  Don Perignon,Tenuta dell’Ornellaia й інші. Вартість окремих сягає близько 36 тисяч грн за пляшку.

Елітний алкоголь перевозили у мікроавтобусі серед особистих речей і звісно «забули» задекларувати. Товар вилучено. Cправу скерують до суду, який і визначить покарання. Загалом старт нової митниці був успішним. Затримок митного оформлення не зафіксовано. Сплачено митні платежі. Особливий наплив фіксується  на пішому переходу в ПП «Шегині» де використовували схему ввезення «подрібнення товару».

Фото: Галицька митниця

Комментарии для сайта Cackle
123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.