123ru.net
Lviv Comments.ua

За добу у Львові сталося 34 ДТП

00

За минулу добу, 7 грудня,  на автошляхах Львівщини сталися 57 дорожньо-транспортних пригод. Із них 34 ДТП сталося у Львові, а ще 23 – в області. Про це Львівському порталу повідомили у Відділі комунікації поліції Львівської області.   Внаслідок одного із ДТП загинула велосипедистка, тілесні ушкодження отримали двоє водіїв, двоє пасажирів, двоє пішоходів та ще один … Продовжувати читання За добу у Львові сталося 34 ДТП

За минулу добу, 7 грудня,  на автошляхах Львівщини сталися 57 дорожньо-транспортних пригод. Із них 34 ДТП сталося у Львові, а ще 23 – в області. Про це Львівському порталу повідомили у Відділі комунікації поліції Львівської області.

 

Внаслідок одного із ДТП загинула велосипедистка, тілесні ушкодження отримали двоє водіїв, двоє пасажирів, двоє пішоходів та ще один велосипедист.

Внаслідок аварій складено 51 адміністративний протокол.

Комментарии для сайта Cackle
123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.