123ru.net
PMG.ua

14-річну дівчину намагалися незаконно вивезти за кордон

00

Учора в пункті пропуску Тиса прикордонники попередили спробу незаконного вивезення до країн Європи неповнолітньої громадянки України. Чотирнадцятирічну дівчинку перевозив водій мікроавтобуса, що прямував до Італії.

Чоловік, який супроводжував дитину, предявив на контроль заяву від матері про дозвіл на виїзд дитини за кордон. Однак, під час перевірки документів зясувалося, що бланк заяви має ознаки підробки.

Читайте також: Закарпатець без попередження забрав дитину у колишньої дружини

Відтак, щодо дитини було прийнято рішення про відмову у пропуску через державний кордон. На місце події викликали слідчо-оперативну групу Ужгородського відділку поліції ГУНП в Закарпатській області.

З метою проведення подальших слідчих дій поліцейські вилучили підроблений документ. У прес-службі Чопського прикордонного загону розповіли, що після завершення процесуальних заходів чоловік із дитиною вибули з пункту пропуску у супроводі слідчо-оперативної групи.

Нагадаємо, нещодавно з України намагалися незаконно вивезти двох дітей.

Комментарии для сайта Cackle
123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.