123ru.net
PMG.ua

Компанія ромів напала на жінку

06

Військовослужбовці розповіли про випадок, який трапився ще 13 липня близько 19 години. На лінію 102 надійшло повідомлення про крадіжку поблизу однієї з автобусних зупинок в Ужгороді.

Прибувши на місце події, правоохоронці побачили жінку, якарозповіла, що під час того, як вонайшла вулицею, до неї підбігло 4-5 малолітніх осіб ромської національності. Вони повалили жінку на землю та почали наносити тілесні удари по голові. А після цього вирвали з її рук сумочку.

Читайте також: Що зробили малі роми: закарпатці були здивовані

У сумочцібуло 750 гривень та мобільний телефон марки Самсунг вартістю майже 7000 гривень. Отримавши опис нападників, гвардійці та працівники поліції почали розшукові дії. Згодом вони затримали двох осіб, які, ймовірно, були причетні до події та підпадали під опис.У кишені одного з них був виявлений викрадений телефон. Триває слідство.

Нагадаємо, уМукачеві роми напали на вагітну жінку з дитиною.

Комментарии для сайта Cackle
123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.