123ru.net
Молодий буковинець

Новости за 07.07.2019

Російський пропагандист Кисельов анонсував "телеміст" з телеканалом Медведчука

Молодий буковинець 

Український телеканал NewsOne, пов'язаний з кумом Путіна Віктором Медведчуком, зібрався 12 липня провести двогодинний телеміст з "Росією 1" під назвою "Треба поговорити" за прикладом телемосту між СРСР і США, який провели 1985 року.

ЦВК передала бюлетні ОВК

Молодий буковинець 

Передали бюлетені на виборчі округи Державному підприємству спеціального зв’язку

Патріарх Філарет дав інтерв’ю пропагандистському телеканалу "Росія-24"

Молодий буковинець 

Почесний патріарх Філарет дав інтерв'ю пропагандистському телеканалу "Росія-24". Спеціальний репортаж журналістки Анни Афанасьєвої під назвою "Нічого святого" опублікували 6 липня на YouTube

В ОБСЄ ухвалили резолюцію проти “Північного потоку-2” і “Турецького потоку”

Молодий буковинець 

Комітет Парламентської асамблеї ОБСЄ ухвалив резолюцію, де назвав газопроводи “Північний потік-2” і “Турецький потік” потенційними важелями політичного і економічного тиску на країни, що залежать від постачань газу.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.