123ru.net

«Харьковские Известия»

«Харьковские Известия»

Izvestia.kharkov.ua
Июль
2019
12345678910111213
14
15161718
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Все новости

У Харкові пройшла зустріч в рамках спільного з ЮНІСЕФ проекту. ФОТО

«Харьковские Известия» 

Перша зустріч робочої групи Харкова з представниками Міжнародної асоціації «Євростратегія» в рамках ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей і молоді» пройшла сьогодні, 18 липня, в Харкові.

Вступникам радять не відкладати подання заяв

«Харьковские Известия» 

Подання заяв про вступ від абітурієнтів завершується о 18-й годині 22 липня. Про це повідомив гендиректор директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН Олег Шаров.
На Харківщині засилля чорного піару проти кандидатів

«Харьковские Известия» 

З початку липня в Харкові та області активізувались випадки агітації проти партій і кандидатів в народні депутати: від традиційного поширення листівок з неправдивою, або викривленою інформацією, до організації іменної хресної ходи на підтримку кандидата, повідомляє oporaua.org.

Харків приймає Товариство побратимства з Нюрнберга. ФОТО

«Харьковские Известия» 

Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 18 липня, зустрівся з членами Товариства побратимства Харків-Нюрнберг та іншими представниками німецької делегації.

У Харкові триває операція "Безпечне літо"

«Харьковские Известия» 

Під час проведення заходів в рамках операції "Безпечне літо" співробітники ювенальної превенції мають запобігти, в тому числі, дитячому пияцтву та тютюнопалінню.


Александр Куницкий не может быть депутатом с двойным гражданством. Президент

«Харьковские Известия» 

Подвійне громадянство в Україні поза законом. Тому не може представляти інтереси громадян України у парламенті особа, яка має паспорт іншої держави. Пре це заявив президент України Володимир Зеленський, відповідаючи на питання журналістів щодо подвійного громадянства кандидата Олександра Куницького.

В Харькове к зиме подготовлены 63% жилого фонда

«Харьковские Известия» 

Тим часом, тривають у місті роботи і з підготовки до опалювального сезону. Проводяться капітальні та планові ремонти мереж, готуються до зими всі сфери комунального господарства.

Обновленный сад Шевченко. Мнения харьковчан

«Харьковские Известия» 

Наш наступний матеріал про сад Шевченка. Він тільки вчора став доступним для харків"ян після масштабної реконструкції, проте сьогодні там вже тисячі людей. Всі на власні очі хочуть побачити оновлене місце відпочинку, фотографуються та просто насолоджуються. Далі враження городян - без коментарів.

Харківський обласний військомат йде на гендерний рекорд

«Харьковские Известия» 

На базі Харківського обласного військкомату триває комплексна інформаційно-роз’яснювальна робота з кандидатами для проходження служби за контрактом. Наслідком роботи у липні стало бажання відразу 25 дівчат піти до ЗС України.

В Харьков приехала делегация из города-побратима Нюрнберга

«Харьковские Известия» 

До Харкова приїхала делегація з міста-побратима Нюрнберга - подивитися як розквитнуло місто, та дізнатися до яких інфраструктурних проектів Першої столиці можуть долучитися німецьки партнери.

Подготовка систем водоснабжения к зиме в Новобаварском районе

«Харьковские Известия» 

Зокрема, у "Харківвдоканалі" до зими вже підготували більше 4 тисяч будинків. За всім процесом слідкують і наші журналісти, дізнаються про плани та графіки. Цього разу побували у Новобаварському районі.

Оновлений сад Шевченка не перестає вражати навіть вночі. ФОТО

«Харьковские Известия» 

Багаторівневе озеро з фонтаном, романтичні альтанки, "живі" лабиринти та арки, кований міст через водойму. Саме так зараз виглядає серце Харкова — сад Шевченка, що вчора був відкритий для відвідування.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.