Hokej.cz

Chance liga v pondělí viděla hned tři hattricky: českobudějovického Lukáše Endála, porubského Tomáše Gřeše a přerovského Romana Pšurného.

To byl večer! Gřeš čtyřmi góly sestřelil Prostějov

Hokej.cz

Poruba zůstává po třech kolech Chance ligy stoprocentní. Tentokrát doma rozstřílela Prostějov – hvězdou utkání byl čtyřgólový (!) Tomáš Gřeš. V této sezoně už má tedy urostlý forvard bilanci 5+1.

Motor a Poruba daly devět gólů! Dukla padla, k vidění byly celkem tři hattricky

Hokej.cz

Po třech kolech zůstávají v Chance lize bez ztráty už jen hokejisté Českých Budějovic a ostravské Poruby, kteří svým pondělním soupeřům uštědřili pořádný debakl. Bez porážky je zatím (avšak s jedním ztracením bodem) i Přerov. O stoprocentní úspěšnost přišla Jihlava, Vsetín oslavil první výhru. Tři hráči se ve třetím kole blýskli hattrickem, jeden z nich zažil dokonce čtyřgólový večer.

Nová brněnská jednička vyčapala mistra. Zlaté dva body, září Vejmelka

Hokej.cz

Souboj posledních dvou mistrů nenabídl gólově plodný souboj, přesto o zajímavé momenty nebylo nouze. Třinečtí měli v Brně velkou střeleckou aktivitu, domácí přehráli, ale často ztroskotávali na brankáři Karlu Vejmelkovi, který na startu sezóny potvrzuje, že je jedničkou před Markem Čiliakem po právu. V penaltách Kometě vychytal dvoubodovou výhru. „Na nájezdy si věřím,“ popisuje. Proč v létě neodešel do zámoří?

Plán bitvy v Drážďanech. Litvínov a Sparta půjdou do akce večer

Hokej.cz

Velmi sledované bude utkání 45. kola TELH mezi Litvínovem a Spartou. V sobotu 4. ledna se uskuteční v německých Drážďanech, pod otevřeným nebem na tamním fotbalovém stadionu. Zástupci obou klubů na svých stránkách oznámili, že hráči půjdou do akce až večer – zápas odstartuje v 19:30 hodin.

Střídal, na příkaz kouče šel zpět. Chtěl dát nový impuls, tvrdí Kacetl

Hokej.cz

Dva zápasy, žádný bod, devět inkasovaných branek. Pardubické Dynamo vstup do nového ročníku nezvládlo podle představ, nevede se v obraně ani v útoku. V úvodním domácím vystoupení ztroskotalo na špatné první třetině a přesilovkách soupeře. V duelu se udála i zajímavá rošáda v brankovišti Dynama – Ondřej Kacetl po třetí brance střídal, po třech minutách hrací doby šel ale zpět na své místo.

Narozeniny, bitka a nahrávka. Takhle dříč Jeník bojuje v Arizoně o NHL!

Hokej.cz

Série přípravných zápasů před startem nového ročníku NHL odstartovala duelem Vegas s Arizonou, v týmu Coyotes zaujal Jan Jeník. Bývalý útočník Liberce si připsal nahrávku, stihl bitku i krátký pobyt na ošetřovně. V den svých 19. narozenin ukázal, jak se má bojovat o NHL. Našlápnuto má až překvapivě dobře!

Коммерсантъ

Invest AG настраивает на своем // Земли в Новой Москве останутся структурам компании на жилых условиях

Россия

Новые цены на жилье утвердили в России

Stránský skolil Berany a chválil Svobodu. Máme na čem stavět, těší ho

Hokej.cz

Vítkovice vedly ve Zlíně ještě na konci druhé třetiny 2:0. Pak však ševci do přestávky snížili a při nástupu do třetí části utkání srovnali. Domácí byli rázem na koni a Vítkovice v problémech. Pak se hra uklidnila a utkání směřovalo pomalu do prodloužení, ale nestalo se. V 59. minutě totiž udeřil Šimon Stránský a zápas rozhodl.

Nesmíme být nenažraní, tvrdí Smoleňák. S Kladnem se chce potkat ve finále

Hokej.cz

Kladno se doma v premiéře postavilo Hradci Králové, jenže už po první třetině si hosté vydobyli slibné tříbrankové vedení. Hned u dvou branek si připsal asistenci Radek Smoleňák, který svou aktivitou znepříjemňoval hru kladenským Rytířům a byl často terčem domácích obránců. Hradečtí si nakonec spravili chuť po včerejší porážce a po vítězství 2:5 si od Středočechů odváží tři body.

Další lístky na domácí MS dvacítek jsou v prodeji

Hokej.cz

Nestihli jste si pořídit vstupenky na vyhlédnuté zápasy mistrovství světa do 20 let, které se na přelomu roku odehraje v Ostravě a Třinci? Dnes v 11 hodin byla spuštěna druhá vlna prodeje, do které šly i další lístky na utkání českého a slovenského týmu a také play off.

Blázinec proti Spartě? Houkli jsme na sebe, zní z Liberce. Trenéři byli hotoví

Hokej.cz

Takový gólový uragán je opravdu nevídaný. Patnáct branek v jediném zápase nevidí diváci každý den a už vůbec se nestává často, že by jeden tým ztratil vedení 3:7. Spartě se to v Liberci „podařilo“. Obratu Bílých Tygrů z říše snů po utkání nevěřili pořádně ani aktéři z obou táborů.

V mega šanci pohrdl bodem. Měl jsem to tam pověsit, mrzelo Knotka

Hokej.cz

Takové šance, jakou měl v prodloužení duelu proti Mladé Boleslavi, normálně dává i se zavřenýma očima. Elitní centr Olomouce však síť neroztřepetal, místo toho napálil jen Krošeljův beton. A pak? Zafungovalo nepsané pravidlo. Hosté z následné protiakce rozhodli.