123ru.net

Hokej.cz

Новости от News-life.ru

News-life.ru

Все новости

Milujete video a statistiky? Hledáme pečlivé analytiky

Hokej.cz 

Zajímají vás hokejové statistiky a nejmodernější podrobná analytika? Chcete se podílet na jejím rozvoji v ČR? Hledáme videoanalytiky pro sběr dat z videozáznamů utkání Tipsport extraligy a také dalších evropských lig.
Dvě posily do obrany Vervy. Návrat z KHL hlásí Kubát, přichází i Jánošík

Hokej.cz 

Kádr Litvínova pro příští sezonu doznává konkrétních obrysů. Vedení klubu v uplynulých dnech a týdnech pracovalo zejména na posílení defenzivy, do níž nastupují dva zkušení beci. Návrat z ruského Vladivostoku hlásí Karel Kubát (na snímku), s nímž se klub dohodl na úpravě smlouvy, po angažmá ve Slovanu Bratislava navíc přichází slovenský bek Adam Jánošík.

Rousek si splnil sen, v NHL patří Buffalu. Bude hrát příští sezonu za Spartu?

Hokej.cz 

Pozoruhodný příběh prožil v uplynulých týdnech a měsících Lukáš Rousek. Útočník Sparty zaznamenal během sezony ohromný pokrok, prosadil se do reprezentace dospělých a zaujal skauty NHL. Ač věkově starší hráč, jeho jméno zaznělo na víkendovém draftu – šikovného bruslaře a bojovníka si zamluvili zástupci Buffala Sabres.

Dynamo hlásí kanadskou posilu, z EBEL přichází bývalý útočník NHL

Hokej.cz 

V pátek klub potvrdil příchod slovenského obránce Michala Ivana, dnes Dynamo hlásí novou tvář do ofenzivy. Z EBEL míří do Pardubic útočník Corey Locke, který má na kontě starty v NHL i několik štací v Evropě. Na východě Čech si od něj slibují především produktivitu.

OBRAZEM: České naděje trénují v Porubě. Včetně synů Milana Hejduka

Hokej.cz 

Před týdnem se v Třemošné představili mladíci ze západní poloviny republiky, teď pokračují reprezentace do 16 a 17 let společným kempem v ostravské Porubě pro hráče z východní části země. Dres se lvem na hrudi poprvé oblékla i dvojčata David a Marek Hejdukovi. Podívejte se, jak nedělní tréninky zachytil fotograf Ronald Hansel.

Hokej v číslech: Stane se z Ciencialy opora Mladé Boleslavi?

Hokej.cz 

S přítelkyní se jim narodilo dítě, fantastickým sólem znovu ukázal svůj čuch na klíčové branky a nakonec pomohl Třinci po osmi letech znovu k titulu. Útočník David Cienciala má za sebou hektické jarní měsíce, během kterých stihl opravdu mnoho. A ano, po sezoně se upsal Mladé Boleslavi, kde si od jeho příchodu hodně slibují. Uchytí se?

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.