123ru.net

Gazeta.ua

Gazeta.ua

Gazeta.ua
Добавить новость
Июль
2020
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Все новости

Кліщ демодекс роками живе під шкірою обличчя

Gazeta.ua 

 Спершу подумала, що то алергія розчервонілись очі, почали пекти, розповідає 36-річна Ірина Костюк із Києва. З'явилися висипання на обличчі, шкіра полущилася і стала свербіти. Пішла до лікаря, а той шокував діагнозом демодекоз.

Читать дальше...

У ягідну пастилу додають горіхи

Gazeta.ua 

 Сушарку купляла для грибів. Але поки не сезон, роблю у ній фруктову пастилу. По суті, це висушене пюре. Діти його так полюбили, що не просять цукерок. Смокчуть, як льодяники, і я спокійна, що їдять натуральне, розповідає Інна Болонська, 29 років, із Макарова Київської області.

Читать дальше...
"Пофарбоване пташеня": показали трейлер українського фільму, який шокував Європу

Gazeta.ua 

Історична драма про Другу світову війну "Пофарбоване пташеня" спільного виробництва Чехії, Словаччини та України вийде у прокат 13 серпня. Трейлер фільму опубліковали на офіційному YouTube-каналі кінокомпанії Arthouse Traffic.

Читать дальше...

Сотні вчених закликали ВООЗ переглянути рекомендації щодо коронавірусу

Gazeta.ua 

Сотні вчених з різних країн світу звернулися до керівництва Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) із закликом переглянути рекомендації щодо захисту від коронавірусної інфекції.

Читать дальше...

Човлент по-гуцульськи доходить у горщику

Gazeta.ua 

 Набридає м'ясо готувати з картоплею. А ситно їсти треба. Тому її заміняю квасолею. Додаю перловку і виходить човлент. Цю страву гуцули запозичили у євреїв. Запікаю у горщику, розповідає Поліна Базака, 29 років, з Полтави.

Читать дальше...

Бузина знижує холестерин

Gazeta.ua 

 Бузиною лікую всі болячки. Заварюю кухлик і даю своїм вдома для оздоровлення. Підсолоджую ложкою меду, розповідає Галина Білоцерківська, 58 років, із села Коростки Любарського району Житомирської області.

Читать дальше...

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.