123ru.net

Гал-инфо

Гал-инфо

Galinfo.com.ua
Добавить новость
Август
2020
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Все новости
У району «Під Голоском» пропонують зменшити кількість планованого житла

Гал-инфо 

Управління архітектури та урбаністики напрацювало низку стратегічних змін щодо району «Під Голоском». Про це сьогодні, 7 серпня, повідомили Гал-інфо у прес-службі Львівської міської ради.

Криза українських націоналістів: хто тягне партію «Свобода» у політичне небуття?

Гал-инфо 

Ризикові політичні маневри мера Хмельницького Олександра Симчишина, який представляє ВО «Свобода», можуть поставити хрест на перспективах партії обратися до наступного парламенту.

Львів'ян просять бути обережними з вогнем у лісах

Гал-инфо 

У зв’язку із значним потеплінням і відсутністю на найближчі вихідні дні опадів, що сприятиме підвищенню пожежної небезпеки в лісах, Львівське обласне управління звертається до мешканців, з проханням бути обережними з вогнем у лісах.

За останню добу проведено 1415 ПЛР-тестів, з яких 152 — позитивні

Гал-инфо 

Як повідомила Галина Слічна, заступниця міського голови Львова та керівниця міського штабу з протидії коронавірусу, станом на 08.00 год у Львові та на Львівщині підтверджено 10572 випадки інфікування коронавірусом, з них 294 — летальні.

Максим Козицький розповів про пів року на посаді

Гал-инфо 

Вчора виповнилось рівно пів року, як Максим Козицький обійняв посаду голови Львівської ОДА. На своїй Facebook-сторінці голова ЛОДА оприлюднив відео про те, над чим працював з командою шість місяців.

У Львівській національній опері відбувся конкурс на вакантні посади артистів балету

Гал-инфо 

29 липня 2020 року у Львівській національній опері відбувся конкурс на заміщення вакантних посад артистів балету та репетитора з класу балету. В конкурсі взяли участь 17 конкурсантів – молоді випускники хореографічних коледжів та артисти українських оперних театрів.

У Луцькому зоопарку з’явиться тераріум: пітон уже є

Гал-инфо 

Відвідувачам зоопарку в Луцьку презентували нову експозицію: 35 кілограмовий пітон, якого віддали артисти цирку. Спочатку плазун жив у кабінеті ветеринара, тепер ніжиться на сонці у новому вольєрі. Про це повідомляє власкор Гал-інфо.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.