123ru.net
«From-UA» (Украина)

Перший крок зроблено: СБУ перетворюють у європейську спецслужбу

00
Перший крок зроблено: СБУ перетворюють у європейську спецслужбу

Зеленському треба працювати над тим, щоб СБУ була саме контррозвідувальним і розвідувальним органом і займалася саме цією роботою. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту інтернет-видання Новини України – From-UA розповів нардеп від партії «Голос» Андрій Осадчук.

У день святкування народження СБУ, наш співрозмовник зауважує наступне: «Сьогодні треба сказати, що перш за все провладна коаліція, президент Зеленський, ВР і партія, які позиціонують себе як проєвропейські, обирають євроатлантичний вектор розвитку, вони мають всі разом виконати обіцянку — перетворити СБУ в повноцінний контррозвідувальний орган, в повноцінну спецслужбу».

За словами нардепа, вже перший крок ми зробили.

«Як ви знаєте, закон про Бюро економічної безпеки ухвалений парламентом. “Голос” за це голосував. Ми вносили правки про позбавлення СБУ, перш за все, не властивих повноважень», - підкреслив політик.

Парламентарій наголошує, що за Конституцією СБУ знаходиться в зоні відповідальності Зеленського, тобто під його контролем, тому саме йому треба працювати над тим, щоб СБУ була саме контррозвідувальним і розвідувальним органом і займалася саме цією роботою.

«Тому я їй в день народження бажаю перетворитися з пострадянського КДБ в європейську спецслужбу», - резюмував наш співрозмовник нардеп від партії «Голос» Андрій Осадчук.

Полный текст материала с ФОТО и ВИДЕО читайте на нашем сайте.

Мобильный 6
Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle

Russian.city

Слухи, сплетни...
Новости Москвы на Moscow.media


Все города России от А до Я

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.


Новости России