123ru.net
«From-UA» (Украина)

Антикорупційний комітет Ради заслухає представників ОГП щодо розслідувань по Ситнику

01
Антикорупційний комітет Ради заслухає представників ОГП щодо розслідувань по Ситнику
Комітет Верховної Ради з питань антикорупційної політики на своєму засіданні прийняв рішення запросити на наступне засідання комітету представників Офісу Генпрокурора і заслухати інформацію про стан досудових розслідувань у кримінальних провадженнях стосовно в.о. директора Національного бюро України Артема Ситника.

Про це, передає Укрінформ, повідомили у Телеграмі народні депутати, члени антикорупційного комітету Антон Поляков і Максим Бужанський .

"На засіданні антикорупційного комітету розглянули депутатське звернення Максима Бужанського, яке я теж підтримав своїм підписом. Це звернення стосується інтерв'ю Татарова та його заяв щодо виконувача обов'язків директора НАБУ.... Прийняли рішення запросити на наступне засідання антикоркомітета представників Офісу Генпрокурора і заслухати інформацію про стан досудових розслідувань у кримінальних провадженнях щодо Ситника ", - повідомив Поляков.

"Упевнений, що інформація прокурорів зробить велике враження на колег з антикорупційного комітету і дасть їм можливість аргументовано оцінити діяльність пана Ситника і його відповідність критеріям до посту в.о. Директора НАБУ", - написав в Телеграмі Максим Бужанський.

Парламентарії також опублікували рішення комітету за підписом його голови Анастасії Радіної , в якому йдеться про те, що депутати заслухали і обговорили звернення народних депутатів Максима Бужанського, Дар'ї Володіної та інших щодо питання можливого подальшого виконання Артемом Ситником обов'язків директора НАБУ у зв'язку з розслідуванням стосовно нього ряду кримінальних проваджень.

"Керуючись статтями 4, 13 і 14 Закону "Про комітети Верховної Ради України "... Комітет вирішив запросити на наступне засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики представників Офісу Генпрокурора для заслуховування інформації про стан досудового розслідування у кримінальних провадженнях щодо Ситника А. С, який виконує обов'язки Директора Національного антикорупційного бюро України ", - йдеться у рішенні комітету.

Полный текст материала с ФОТО и ВИДЕО читайте на нашем сайте.

Мобильный 6
Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle


Слухи, сплетни...
Новости Москвы на Moscow.media


Все города России от А до Я

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.