123ru.net
«From-UA» (Украина)

Відомо, чому Зеленський не відразу відреагував на загибель медика в ООС

00
Відомо, чому Зеленський не відразу відреагував на загибель медика в ООС

Загибель медика-військовослужбовця в зоні проведення операції Об'єднаних сил під час евакуації тіла загиблого захисника України, викликала запізнілу реакцію президента України, який зажадав точну інформацію про подію. Однак факт того, що не наступило оперативної реакції Зеленського, в суспільстві сприйняли з невдоволенням.

Радник глави офісу президента з антикризових комунікацій Михайло Подоляк повідомив в інтерв'ю "Радіо Свобода", що це його вина в тому, що не було оперативної реакції від глави держави. "Це, звичайно, ненормально. І, звичайно, це недоробка не президента, а недоробка якраз тих структур, якими якраз я займаюся. Це, по суті, — моя недоробка, якщо вже на те пішло", – розповів Подоляк.

Подоляк повідомив, що йому в той момент треба було діяти різкіше і жорсткіше. Проблема з'явилася через його м'який підхід до людей. Подоляк зазначив, що в той момент, коли сталася трагедія, йому треба було "дуже жорстко і дуже швидко, і змушувати людей виконувати їх прямі функціональні обов'язки, незалежно від їх статусу".

"На жаль, не всі люди розуміють, що швидкість реагування – це обсяг спокою суспільства. Не всі це розуміють, і не вдається м'якими словами це пояснити", – заявив Подоляк, зазначивши, що затримка реакції на добу залежала так само від того, що інформація про те, що трапилося надходила з різних джерел, і була часто суперечливою.

Саме через те, що Зеленський хотів отримати максимально точні дані про трагедію, з'явилася затримка в його реакції. "Президент в цей же день викликав до себе інфраструктурних людей і відправив їх туди, щоб отримати звідти інформацію", – сказав Подоляк.

Полный текст материала с ФОТО и ВИДЕО читайте на нашем сайте.

Ua24.pro

Комментарии для сайта Cackle

Слухи, сплетни...

Новости Москвы на Moscow.mediaВсе города России от А до Я

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.