123ru.net
«From-UA» (Украина)

Ця смерть не була випадковою: з’явилися ексклюзивні подробиці загибелі в ДТП Кузьми Скрябіна

02
Ця смерть не була випадковою: з’явилися ексклюзивні подробиці загибелі в ДТП Кузьми Скрябіна

До редакції replyua.net надійшов від працівника правоохоронних органах. Він, побажавши не називати свого імені, надав раніше нерозповсюджений матеріал, який стосується трагічної загибелі 2 лютого 2015 року у моторошній ДТП відомого українського співака Андрія Кузьменка .

Так, автор матеріалу зазначає, що став безпосереднім свідком аварії на 86-му кілометрі траси Кіровоград – Кривий Ріг – Запоріжжя за участі молоковоза та білого позашляховика. За даними очевидця, який рухався за білим позашляховика Toyota, він помітив, що біля закруглення дороги знаходився чорний легковий автомобіль Honda. При цьому, продовжив автор листа, номерні знаки транспортного засобу не можна було побачити, оскільки вони були забруднені. Під час наближення білого позашляховика автомобіль Honda миттєво набрав швидкість, що створило перешкоду для руху Toyota. І в цей же час на зустріч позашляховику загиблого музиканта виїхав молоковоз, в який в’їхав водій Toyota, тому що автомобіль Honda його виштовхував.

Далі, за словами очевидця ДТП, після того, як відбулося зіткнення, Honda різко прискорив рух та незабаром зник. Незважаючи на те, що свідок зупинився та почав надавати допомогу, водій Toyota загинув через 20 хвилин. Зауважимо, що автор листа також надіслав схему аварії з печатками.

Комментарии для сайта Cackle
123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.