123ru.net
Bykvu.com
0 Добавить новость

Новости за 30.07.2020

Як відбуватиметься навчання з 1 вересня: рекомендації МОЗ

Bykvu.com 

Із 1 вересня навчання у школах відбуватиметься тільки з дотриманням рекомендацій, які надало Міністерство охорони здоров'я. Без масок і з температурою до навчальних закладів не допускатимуть ні учнів, ні вчителів.
Справа Шеремета: Антоненко готовий пройти слідчий експеримент і назвав умови

Bykvu.com 

Музикант Андрій Антоненко, який є фігурантом справи про вбивство журналіста Павла Шеремета, готовий пройти слідчий експеримент – за умови, якщо його звільнять з-під варти, а потім одразу покажуть запис.

TikTok відкрив алгоритми і звинуватив Facebook у атаках «під маскою патріотизму»

Bykvu.com 

TikTok відкрив доступ до своїх алгоритмах обробки даних у відповідь на звинувачення в проблемах з безпекою і зв'язках з китайським урядом і звинуватив Facebook у спробах витіснити конкурента з ринку.

Светские новости


Слухи, сплетни...

Новости Москвы на Moscow.mediaВсе города России от А до Я

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.