123ru.net
24UA

Поліцейські вимагали хабар від рідних дівчини, у якої знайшли наркотики: фото

09
У Києві правоохоронці затримали молоду жінку і виявили у неї речовини, схожі на наркотики. Поліцейські вимагали хабар у розмірі 60 тисяч гривень за уникнення кримінальної відповідальності.

Слідчі ДБР затримали дільничних офіцерів Оболонського райуправління та оперуповноваженого Солом’янського райуправління Нацполіції.

Поліцейські вимагали хабар у рідних затриманої жінки.

28 тисяч гривень поліцейські отримали відразу, а ще 10 тисяч – на банківську картку. ДБР затримало правоохоронців після перерахування 22 тисяч гривень залишку та зняття частини коштів з карти.

дбр київ хабар поліцейські
Правоохоронці вилучили докази злочину

Правоохоронцям оголосили офіцеру підозру за одержання неправомірної вигоди. Йому загрожує позбавленням волі від 5 до 10 років. Поліцейському, який виступав посередником, загрожує позбавлення волі від 4 до 8 років.

Комментарии для сайта Cackle
123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.