123ru.net
24UA

На Рівненщині масово отруїлися люди: кількість потерпілих стрімко зросла

00
На Рівненщині у селищі міського типу Мізоч з діагнозом "харчове отруєння" госпіталізовано уже 58 осіб, серед них – 17 дітей. Усі потерпілі напередодні харчувалися на весіллі в одному з місцевих кафе.

У ДСНС повідомили, що усі потерпілі отруїлися в кафе "Гурман" у селищі міського типу Мізоч.

Загалом на весіллі було 100 гостей. Частина потерпілих перебуває в інфекційному відділенні Здолбунівської районної лікарні.

15 липня до інфекційного відділення Здолбунівської районної лікарні з ознаками харчового отруєння госпіталізували 50 осіб, серед них – 10 дітей. Вже 16 липня до інфекційного відділення Кременецької ЦРЛ Тернопільської області госпіталізували ще 8 осіб, з них – 3 дітей.

Наразі триває комплекс протиепідемічних заходів.

Схожа ситуація була у містечку Кам’янка-Бузька на Львівщині. Там в одному з місцевих кафе отруїлися понад десяток людей: наймолодшому – 14 років, найстаршому – 45. Кількість госпіталізованих постійно зростала. За цим фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Детальніше – читайте за посиланням.

перша допомога при харчовому отруєнні

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Комментарии для сайта Cackle
123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.