123ru.net
24UA

"Нафтогаз" під час зустрічі з Зеленським знизив ціни на газ для населення

07
Нафтогаз" ухвалив рішення про зниження цін на газ для населення у липні 2019 року на 10,4%. Водночас у президента наголошують, що це не суперечить співпраці з МВФ.

Відповідне рішення підписав голова газового дивізіону Нафтогазу Андрій Фаворов під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським, повідомляє прес-служба Офісу президента.

Фаворов пояснив таке рішення зростанням пропозиції російського і американського скрапленого палива на європейському ринку, що сприяє зниженню оптових цін.

У липні ми знизимо ціну для населення на 10,4%,
– повідомив Фаворов, підписуючи розпорядження.

Представник президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус зазначив, що сумарне зменшення ціни газу за травень-липень буде становити близько 21%.

У той же час нова ціна газу на липень в повідомленні не вказана. 

В Офісі президента запевнили, що зниження цін на газ для населення у липні не суперечить програмі про співпрацю з Міжнародним валютним фондом, оскільки спричинене ринковими чинниками.

Водночас уряд нагадав "Нафтогазу", що за газ українці у липні мають платити менше. Відповідно ціни можуть знити до рівня 4,9 гривні за 1 кубометр. Це буде на 65 копійок менше, ніж ціна  5,6 гривні у червні.

Комментарии для сайта Cackle
123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.