123ru.net
24UA

Працівник СБУ продавав інформацію з телефонних розмов: що про це відомо

015
На Київщині працівник контррозвідки СБУ підробляв службові документи для того, щоб отримати доступ до інформації про телефонні розмови громадян. В подальшому дані з розмов він продавав замовникам.

Так, цій людині вже повідомили про підозру, передають у ДБР. Там також додають, що процесуальне керівництво у справі здійснює Головна військова прокуратура.

"Слідством встановлено, що правоохоронець за попередньою змовою з іншими особами вносив завідомо недостовірні дані до службових документів для отримання доступу до інформації про телефонні розмови громадян. У подальшому вказану інформацію спільники передавали замовникам в обмін на отримання матеріальної винагороди", – мовиться у повідомленні бюро.

СБУшника підозрюють у порушенні таємниці листування, телефонних розмов, у службовому підроблені та у прийнятті пропозиції неправомірної вигоди.

 

Комментарии для сайта Cackle
123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.