123ru.net
24UA

Спам на OnePlus 7 Pro: в компанії вибачились за розсилку підозрілих повідомлень

03
Незабаром після скандалу з витоком даних власники смартфонів OnePlus 7 Pro зіткнулися із новою проблемою. Флагманські смартфони почали отримувати дивні push-сповіщення від виробника. Китайський вендор поспішив пояснити причини такої "поломки" і вибачився перед користувачами.

Як повідомляє mspoweruser, протягом двох годин після початку розсилання повідомлень OnePlus принесла вибачення "постраждалим" на офіційному форумі.

Причина спаму. Як виявилося, причиною інциденту стала випадкова відправка тестових повідомлень командою розробників, яка тестує бета-версію Android Q. В результаті замість одиничного адресата повідомлення отримали багато користувачів ґаджета по всьому світу.


Як виглядали повідомлення зі спамом

Push-повідомлення відправлені в ході тестування командою розробників OxygenOS. Через помилку в процесі тестування ми випадково відправили планові тестові повідомлення користувачам OnePlus 7 Pro OxygenOS. Ми хочемо запевнити, що цей інцидент не несе в собі будь-якого ризику для ваших особистих даних,
– заявили представники компанії.

Компанія запевнила користувачів, що в майбутньому подібна помилка не повториться.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Комментарии для сайта Cackle
123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.