123ru.net
VIP-тусовка

Засмага і борода творять дива: 60-річний Антоніо Бандерас різко покращав на карантині

026

            Засмага і борода творять дива: 60-річний Антоніо Бандерас різко покращав на карантині

Не всіх карантин перетворив на желе, багатьом вимушеня перерва в роботі та громадському житті явно пішов на користь.

Сьогодні, 1 грудня знаменитий іспанський актор прийшов на захід захід Amazon Prime Video в Малазі. Присутні здивувалися тому, як чудово актор виглядає. За час карантину він посвіжів, покращав і не потреял спортивну форму.

Одягнений він був дуже просто. На Антоніо була чорна футболка, чорні штани і кеди на білій підошві. Зверніть увагу, актор відростив борідку, яка дуже йому личить.

Ми можемо порівняти два фото: на першому актор зазнімкований на оскарівської церемонії в лютому цього року, а на другий сьогодні. Неймовірне перетворення, чи не так.

Читайте також: У вечірній сукні і обіймах коханого: подружка Бандераса блищала на червоній доріжці

Мобильный 6
Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle


Слухи, сплетни...
Новости Москвы на Moscow.media


Все города России от А до Я

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.