123ru.net
World News in Persian
Добавить новость

Новости за 25.02.2018

چگونه از ترافیک لذت ببریم؟!

Nameh News 

رانندگان جهان سالانه بیش از ۱۰۰ساعت را پشت ترافیک می‌گذرانند. ۱۰۰ساعتی که در عین کلافگی اگر خوب به اطرافتان نگاه کنید می‌تواند پر از کارها و فعالیت‌هایی باشد که از بطالت وقتتان جلوگیری کند.
روش کسب درآمد داعش چگونه بود؟

Nameh News 

اکنون که داعش شکست خورده، این سوال مطرح است که این گروه چگونه می‌توانست به صد ها هزار نیروی خود حقوق بدهد و هزینه‌های سنگین عملیات‌های تروریستی خود را تامین کند.

صالحی‌امیری: حاضرم با منتقدانم مناظره کنم

Mashregh 

صالحی امیری اکنون کمتر از دو ماه است که کار خود را در کمیته ملی المپیک آغاز کرده و اهالی ورزش امیدوارند با توجه به نفوذی که در دولت دارد بتواند امتیازاتی را برای جامعه ورزش بگیرد.

نقطه ایست دلالان گندم

Fararu 

گندم تولیدی ایران از سال ٩٧ به شیوه مدرن بورس کالا و با حذف دلالان خرید و فروش می‌شود.

راز عذرخواهی در حکمت متعالیه ولایت فقیه

Mashregh 

مدیریت رهبری را باید در مواجهه حکیمانه با بدعملی برخی سیاسیون و تحولات جهانی (فروپاشی بلوک شرق، انقلاب‌های مخملی و سه بار حمله به عراق و افغانستان) که آمریکا را یاغی بی‌افسار کرده بود، مطالعه کرد.

ورودی آب سدها ۳۷ درصد کاهش یافته است

Farda 

مشاور وزیر نیرو می‌گوید ورودی آب سدها ۳۷ درصد کاهش داشته است. محمدتقی توکلی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار داشت تا ۳۰ بهمن‌ماه سال جاری میزان بارندگی کشور نسبت به سال گذشته ۵۵ درصد کاهش داشته است. مشاور وزیر نیرو در عین حال گفت در سال آبی ٩٦- ٩٧ورودی آب به سدها ۴،۵ میلیارد مترمکعب بوده که این رقم نسبت به قبل ۳۷ درصد کاهش داشته است. در حال حاضر حجم سدها حدود ۲۱ میلیارد مترمکعب است که این میزان در سال گذشته ۲۵ میلیارد مترمکعب بوده است. آقای توکلی افزود در عمل باید مقداری از مصرف آب کاهش یابد و با... Читать дальше...

سرمایه‌گذاری‌های چین و روسیه در مجتمع حمل و نقل و تدارکات اتحادیه اقتصادی اوراسیا

Iras 

تعمیق همگرایی اقتصادی اوراسیا می‌تواند موجب افزایش کارآیی مجتمع حمل و نقل و تدارکات اتحادیه اقتصادی اوراسیا شود. تحقق این وظیفه تا حد زیادی به افزایش سرمایه‌گذاری در احداث زیرساخت‌ها بستگی دارد. در چارچوب اتحادیه اقتصادی اوراسیا، روسیه همچنان صادرکننده اصلی سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی متقابل در مجتمع حمل و نقل و تدارکات کشورهای این اتحادیه است.

مقام‌های ایران و ترکیه می‌گویند به‌رغم اعلام آتش‌بس جنگ در سوریه ادامه خواهد یافت

Farda 

مقام‌های ایران و ترکیه اعلام کرده‌اند که به‌رغم آتش‌بس ۳۰ روزه  مصوب شورای امنیت سازمان ملل جنگ در سوریه ادامه خواهد یافت. محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، روز یک شنبه گفت ما و سوریه به قطعنامه آتش‌بس پایبند خواهیم بود اما حومه دمشق که در اختیار تروریست‌هاست مورد آتش‌بس نیست و پاکسازی در آنها ادامه خواهد داشت. در همین حال در آنکارا معاون نخست‌وزیر و سخنگوی دولت ترکیه، بکیر بوزداغ، اعلام کرد که قطعنامه شورای امنیت تأثیری بر حملات کشورش علیه مواضع شبه نظامیان کُرد در منطقه عفرین نخواهد داشت. Читать дальше...

توقیف اموال نامزد سابق ریاست جمهوری مصر

Tabnak 

«نبیل صادق» دادستان کل مصر امروز یکشنبه حکم توقیف اموال «عبدالمنعم ابوالفتوح» نامزد سابق انتخابات ریاست جمهوری این کشور و شماری دیگر از مصری ها را صادر کرد.

در پی قطعنامه شورای امنیت از شدت خشونت‌ها دردمشق و حومه کاسته شد

Farda 

در پی تصویب قطعنامه شورای امنیت در مورد آتش‌بس ۳۰ روز در سوریه، از حجم خشونت‌ها در دمشق و حومه کاسته شد، با این وجود در بمباران‌ها و به توپ بسته شدن نواحی شرقی دمشق دست‌کم ۶ نفر در روز یکشنبه کشته شدند. آسوشیتدپرس گزارس می‌دهد که به‌رغم کاهش حملات به مناطق مسکونی، جنگ در خطوط مقدم بین نیروهای حکومتی دمشق و متحدانش از یک طرف و نیروهای شورشی از سوی دیگر شدت گرفت. نیروهای حکومت دمشق مدعی پیشروی در مواضع مخالفان شدند اما شورشیان گزارش‌هایی از این دست را تکذیب کرده‌اند. کاهش خشونت‌ها بخصوص در منطقه... Читать дальше...

در واشینگتن اعلام شد هر گونه مذاکره با کره‌شمالی باید به غیرهسته‌ای شدن این کشور منتهی شود

Farda 

ایالات متحده روز یکشنبه اعلام کرد که هرگونه مذاکره با کره‌شمالی باید به غیرهسته‌ای شدن این کشور منتهی شود و بدین ترتیب «مسیری روشن‌تر» در پیش‌ روی پیونگ یانگ قرار خواهد گرفت. بیانیه کاخ سفید پس از آن صادر می‌شود که هیئت کره شمالی در سفر به همسایه جنوبی خود برای مراسم اختتامیه مسابقات المپیک زمستانی، بر خواست پیونگ‌یانگ برای مذاکره با آمریکا تأکید کرد. رئیس هیئت کره‌شمالی برای مراسم پایانی المپیک زمستانی، ژنرال «کیم یونگ چول»، پیش از شرکت در این مراسم، ملاقاتی یک ساعته با «مون جای این» رئیس جمهوری کره جنوبی داشت. Читать дальше...

اشتغالزایی مناطق آزاد چقدر است؟/ انتقاد لاریجانی از واردات عجیب در مناطق آزاد+ جدول

Mashregh 

در مجموع ۷منطقه آزاد کشور، سالانه ۲۰هزار شغل ایجاد شده است؛ اگر ادعای دولت مبنی بر ایجاد سالانه ۷۰۰هزار شغل را در نظر بگیریم، مجموع مناطق آزاد تنها توانسته‌اند ۳درصد از کل اشتغال کشور را تامین کنند.

فغانی داور دربی شد؟

Fararu 

علیرضا فغانی پیشنهاد کرده بود که با توجه به حضور اینفانتینو رئیس فیفا در ایران، قضاوت دربی 86 را به داوران بین‌المللی و جوان بدهند و کمیته داوران هم قصد داشت داوری دربی را گزینه‌هایی چون موعود بنیادی‌فر، پیام حیدری، حسین زرگر یا سیدمهدی سیدعلی بدهد، به همین خاطر، فغانی برای قضاوت دیدار مشکی‌پوشان - سپاهان راهی مشهد شد.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.