123ru.net
World News in Persian
Добавить новость

Новости за 19.02.2018

پولیس کندز ۷ تن را در پیوند به قضایای مختلف جنایی دستگیر کرده‌است

Da.azadiradio.com 

پولیس قوماندانی امنیه ولایت کندز از بازداشت هفت تن مظنون در پیوند به قضایایی سرقت‌های مسلحانه، راه‌زنی و مجروحیت خبر می‌دهند. انعام الدین رحمانی سخن‌گوی این قوماندانی امروز سه شنبه به رادیو آزادی گفت که این هفت تن مظنون توسط پرسونل مبارزه با جرایم جنایی آمریت حوزه‌های امنیتی پولیس این ولایت با هم‌کاری مردم محل از مربوطات مختلف شهر کندز بازداشت شده‌اند. آقای رحمانی افزود، که دوسیه‌های افراد بازداشت شده تحت بررسی پولیس قرار داشته و پس از بررسی‌های ابتدایی، به ارگان‌های عدلی و قضایی محول می‌گردد.
دستگیری عوامل شهادت سه مأمور پلیس تهران در کسری از زمان/ خیابان پاسداران تحت کنترل پلیس است

Farsnews.com 

سخنگوی ناجا با اعلام دستگیری عوامل شهادت 3 مأمور پلیس تهران در کسری از زمان، به برهم‌ زنندگان امنیت قاطعانه هشدار داد مقابل اقدامات ضد امنیتی و غیرقانونی هرکس با هر هویتی برخورد قاطع می‌شود.

احضار سفیر سوئد در پی اعطای تابعیت به احمدرضا جلالی

ILNA 

سخنگوی وزارت امور خارجه با اعلام خبر احضار سفیر سوئد اظهار داشت: به دنبال اقدام نامتعارف دولت سوئد در اعطای تابعیت به احمدرضا جلالی محکوم امنیتی، روز دوشنبه سفیر سوئد در تهران توسط مدیر کل کنسولی به وزارت امور خارجه احضار شد.

چه خبر از احزاب ایران...؟!/ وارثان مرحوم عسگراولادی و آنهایی که می‌خواستند ۵ هزار جنتلمن تربیت کنند، کجایند؟!

Nameh News 

مردم می‌خواهند بدانند احزابی که نام آنها عموما در انتخابات به گوش می‌رسد، چه ماهیتی دارند و در زمان‌های غیر انتخابات کجا هستند و چکار می‌کنند؟ ما در این گزارش به پاسخ این سؤال‌ها پرداخته‌ایم.

تای تای پالاوان از نمای نزدیک

Tabnak 

«تای تای / Taytay, Palawan» یک شهر در فیلیپین است که در پالاوان واقع شده‌است. پالاوان یکی از استان‌های کشور فیلیپین و نیز نام جزیره‌ای در این کشور است. این استان در غرب این کشور قرار گرفته است و یک جزیره-استان به حساب می‌آید. به این معنا که تمامی مساحت این جزیره را استان پالاوان در بر می‌گیرد. علاوه بر جزیره اصلی پالاوان، استان پالاوان دربرگیرنده چندین جزیره کوچک نیز می‌شود.. تصاویری از جزیره زیبا تای تای را با کیفیت 4K در تابناک تماشا می‌کنید.

انتقاد صریح لاوروف از سخنان سلیمانی در مورد «نابودی اسرائیل» در حضور وزیر خارجه ایران

Farda 

سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه، روز دوشنبه در حضور همتای ایرانی‌اش، محمدجواد ظریف، سخنان هفته گذشته قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس، در خصوص «حتمی بودن نابودی اسرائیل» را مورد انتقاد قرار داد و آن را غیرقابل قبول خواند.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в формате онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас в России, в Украине и в мире по темам в режиме 24/7 ежесекундно. А теперь ещё - регионы, Крым, Москва и Россия.