123ru.net
World News in Estonian

Новости за 26.08.2019

REEDE, 30. august

Parnu Postimees 

TEATEREndla teatris kl 19 “Windsori lõbusad naised”.

Andres Herkel: kas Helmed on Reformierakonna agendid?

Postimees 

Kui meie poliitikas on üks pool, kes välistab jagatud väärtuste miinimumi, siis võibki juhtuda, et need, kes varem sellega ei nõustunud, hakkavad Reformierakonna mõõdukat poliitilist korruptsiooni taga igatsema, kirjutab kolumnist Andres Herkel.
Peeter Helme: «ekrestumist» ei saa välistada

Postimees 

Eilses Postimehes kirjutas politoloog Tõnis Saarts, et vene valija tegi Keskerakonna suureks, kuid võib selle suuruse ka hävitada – kui partei ei astu samme, mis signaliseeriksid Eesti venelastele, et nendega jätkuvalt arvestatakse.

Elleri kooli sisenejaid võtab vastu kahe nimega tavatu skulptuur

Postimees 

Heino Elleri muusikakoolis algas eile uus õppeaasta. Kuid mitte lihtsalt aktusega, vaid eriliselt: kõigepealt avati kooli trepil enneolematu välimusega skulptuur ning seejärel algas Tubina saalis pidulik õpilaste ja õpetajate koosviibimine, mille tegi tavatuks muusikaline videosild Georg Otsa muusikakooli ja Tallinna muusikakeskkooliga.

Kiirreageerijad surusid süüta mehe oma kodus vastu seina

Postimees 

Mida arvab kass Ants sellest hiljutisest hilisest õhtutunnist, kui relvil kiirreageerijad tema pahaaimamatu peremehe esikus vastu seina ustele kleebitud liblikate vahele surusid, ei saa me kunagi teada. Kuid selge on see, et kahest lasust vestnud valeväljakutse teinud naabri suhtes on politsei alustanud väärteomenetlust.

Hoolimatult kihutavad paadijuhid teevad Emajõe tonkameestel meele mõruks

Postimees 

Suveõhtu Emajõe ääres. Kalamees on pärast väsitavat tööpäeva jõudnud jõe äärde, heitnud sisse põhjaõnged ning avanud värskendava joogi. Juba siputab sumbas ka esimene priske latikas, kui korraga on idüll katkenud. Mööda kihutav kaater haarab kaasa õngede rakendused ja halvemal juhul veab jõkke ka harkidel seisvad ridvad.


Rulluisutajatele tegid valu marrastused ja murtud roided

Postimees 

Pühapäevane Tartu rulluisumaraton tõi Raadile põhisõidu starti üle tuhande inimese, kes nii üksi kui ka suuremates rühmades asusid kilomeetreid mõõtma. Mida rohkem rahvast koos, seda suurema tõenäosusega ja kiiremini võib juhtuda õnnetusi. Rulluisumaratonil käis oma suurema või väiksema murega meedikute telgis 47 inimest. Kiirabi viis haiglasse kolm.

Tiitlikaitsja Djokovic alustas US Openit kindla võiduga

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Serblasest maailma esireket Novak Djokovic alustas aasta viimast slämmiturniiri New Yorgis võidukalt, kui oli 6:4, 6:1, 6:4 üle hispaanlasest Roberto Carballes Baenast (ATP 76.).

Oper turniirist Vanuatul: jäin poiste suhtumisega rahule

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Eesti noormehed osalesid Vanuatul kuue U-19 koondise osavõtul toimunud sõprusturniiri, kus saavutati kolmas koht. Turniiril meeskonda juhendanud Andres Oper sõnas Eestisse naasnuna, et jäi Okeaanias hoolealuste suhtumisega väga rahule.

ФОТО: Самая красивая теннисистка в мире

Delfi.ee 

Канадка Эжени Бушар проиграла в первом круге US Open и опустится в рейтинге еще сильнее. Но это неважно, когда у тебя миллионы подписчиков в Инстаграме и пол-мира поклонников.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.