123ru.net
World News in Estonian

Новости за 16.08.2019

TEISIPÄEV, 20. august

Parnu Postimees 

KONTSERTTori kirikus kl 19 kontsert “Hetk”. Tõnis Mägi, Ain Agan, Mihkel Mälgand.

Tähistame! Roosa veini kartulid, magus heeringas ja pohlatort

Postimees 

Roosas veinis keedetud kartulid südasuviseks sünnipäevaks, külmutatud toorjuustukook koolilõpupeoks, kasemahlasiider piknikuks Roosta rannaliival... Need on vaid mõned retseptinopped Maret Suklese kodustelt pidudelt tema mahukast kokaraamatust «Elu on pidu». Mida ta aga valiks sealt oma peolauale 20. augustil, kui Eesti tähistab iseseisvuse taastamise aastapäeva?
Viljandis toimub erivajadustega inimeste laulu- ja tantsupidu

Ohtuleht 

Laupäeval, 17. augustil on kõik oodatud Viljandis toimuvale XI erivajadustega inimeste laulu- ja tantsupeole, mille teema on tänavu pärimusmuusika. Laulma ja tantsima koguneb üle 1200 inimese, teatas AS Hoolekandeteenused.


Keskerakondlased vastavad: kas EKRE üle parda viskamine on mõtteis?

Ohtuleht 

Siseminister Mart Helme ja tema rahandusministrist poja Martin Helme püüdlus politseijuht Elmar Vaher ametikohalt vabastada lõppes kaosega. Sotsiaaldemokraadid on esitanud ultimaatumi: kui peaminister oma ministreid ametist ei vabasta, siis algatavad nad Helmete umbusaldamise. Kas ja mitu keskerakondlast läheks sellega kaasa?

Hullud mehed panevad oma autod proovile

Postimees 

Ameerika maasturifanaatikute kokkutulekul võtavad enesekindlad mehed rataste alla rajad, kus lihtsurelik ei suuda pöörasemates kohtades ettegi kujutada, mismoodi läbida neid nii, et masin jääks terveks ja ise ellu.

Latvala: teame, et võime Saksamaal tugevad olla

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Kodusel Soome rallil hooaja esimese pjedestaalikoha saanud Jari-Matti Latvala (Toyota) loodab samas vaimus jätkata ka järgmisel nädalal Saksamaal.

Barcelona laenab Coutinho välja

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Barcelona jalgpallur Philippe Coutinho on siirdumas aastaks Müncheni Bayerni ridadesse. 27-aastane ründav poolkaitsja jäeti välja klubi Hispaania liiga hooaja avamängu koosseisust.

Kas Balta ja Laanmäe alistavad MM-normi?

Ohtuleht 

Laupäeval ja pühapäeval selgitatakse Tallinnas Kadrioru staadionil välja Eesti kergejõustikumeistrid. Ühtlasi saab vastuse küsimus, kas üheksaliikmeline MM-koondis paisub suuremaks.

Tommi Mäkinen näeb Saksamaal mitmeid ohte

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Toyota autorallimeeskonna boss Tommi Mäkinen loodab, et head esitused Soomes jätkuvad ka järgmisel nädalal Saksamaa teedel. Ott Tänak oli Soomes esimene ja Jari-Matti Latvala kolmas.

Galerii: Tammeka ja Trans pakkusid Tamme staadionil erakordse väravatesaju

Postimees 

Jalgpallis ei juhtu just väga saageli, et võistkond, kes lubab endale lüüa neli väravat, lahkub platsilt ometi võitjana. Aga reede õhtul Tamme staadionil just nii läks, kui Eesti meistriliiga 24. vooru kohtumises võttis Tartu JK Tammeka külla sõitnud Narva Transi üle võidu tulemusega 6:4.

Tõrva politseimajas on korda valvatud sada aastat järjest

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Valgamaal Tõrvas asub üks väheseid politseimaju Eestis, kus on korrakaitsetööd tehtud järjepidevalt sada aastat. Hoonel on küll rippunud eri silte, kuid töö sisu on olnud sarnane.

PÄEVAHOROSKOOP: laupäev, 17. august

Ohtuleht 

Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.