123ru.net
World News in Estonian

Новости за 13.08.2019

LAUPÄEV, 17. august

Parnu Postimees 

TEATERLinnamehe puhkekeskuses kl 19 romantiline vabaõhulavastus “Toomas Nipernaadi”.

Juhtkiri: õhus on kanepit

Postimees 

Selleks pole tarvis külastada Amsterdami maalilisi kanaliäärseid, et tunda linnaõhus ikka ja jälle teatavat «pikantset» lõhna. Piisab Tallinnast või Tartustki.

ВИДЕО: Киевское "Динамо", "Селтик" и "Порту" вылетели из Лиги чемпионов

Delfi.ee 

Определились все участники заключительного раунда квалификации Лиги чемпионов. Самый неожиданный результат третьего отборочного круга был зафиксирован в Португалии, где двукратный победитель турнира "Порту" неожиданно проиграл бронзовому призеру чемпионата России "Краснодару" - 2:3 (0:3).
Biojäätmed ootasid äravedu mitu nädalat

Postimees 

Kolm nädalat tagasi muutus Eesti Keskkonnateenuste Lõuna piirkonna üks bio- ja olmejäätmeid vedav LPG-gaasil töötavatest autodest tehnilistel põhjustel kasutuskõlbmatuks. Nädal hiljem läks katki ka teine masin.


Karlova inimesed nõuavad paremat bussiühendust

Postimees 

Juuli alguses muutunud bussiliinivõrk on marru ajanud Karlova elanikud ja teised seal sagedamini käivad inimesed, kes nõuavad nüüd pöördumises linnavalitsusele, et Tähe tänaval hakkaksid bussid liikuma tihedamini.

Näituseelamus: Läti rahvuslik liikumine sai alguse Tartust

Postimees 

Inglisillalt otse ülikooli muuseumi ehk toomkiriku poole jalutades avastab kõndija end välinäituselt. Teeraja äärde pandud mustadelt postamentidelt küünitavad välja portreed isikuist, kes on siitilmast ammu läinud, aga oma vaimuga ometi kohal.

Kohtumispaigas püsis «Igatsus» lubatust kauem

Postimees 

Oodatud kohtumiste kohas Tartu vaksalis pole enam väljakul skulptuuri «Igatsus». Vähemalt üks tartlane igatseb seda taga ja küsib ülikoolilinna kodulehel, kuhu need väljakul aasta aega rõõmsalt kallistanud noored kadusid. Kellegi kuri käsi kunstiteose kadumises sedapuhku mängus pole, «Igatsus» lakkas täiesti seaduslikult.

Eesti golfimängija tegi U-18 MM-il väga hea avapäeva

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Inglismaal Sautoni golfiklubis alanud kuni 18-aastaste MM-võistlusel alustas suurepärase avaringiga Kevin Christopher Jegers, kes läbis selle tulemusega -2. Avapäeva lõpuks annab see 252 võistleja seas kõrge 15. koha jagamise. Esikuuiku kohast lahutab vaid üks löök.

Manchester City pääses üleminekute keelust

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Rahvusvaheline jalgpalliliit FIFA karistas Inglismaa suurklubi Manchester City alla 18-aastaste mängijate üleminekureeglite rikkumise eest 370 000 šveitsi frangi ehk ca 340 000 euroga.

Kontaveit: tegin väga hea mängu

Postimees 

Eesti tennise esireket Anett Kontaveit alistas Cincinnati WTA turniiri avaringis endise maailma esireketi Angelique Kerberi 7:6 6:2 ja oli mängujärgses intervjuus Postimehele väga heas tujus ning rahul oma mänguga.

Siim-Sander Vene: rahalises mõttes ei ole vahet, kas mängida Euroliigas või mitte

Postimees 

Korvpallistaar Siim-Sander Vene andis Kalev Kruusile esimese täispika intervjuu. Mehed vaatasid tagasi lõppenud korvpallihooajale, rääkisid Euroopa korvpallist ja Gran Canaria elu telgitagustest. Samuti avaldas Vene, mis positsioonil ta Vareses mängima hakkab ning spekuleeris Eesti koondise uue peatreeneri üle.

Kunagine esireket pärast puusaoperatsiooni teel tagasi tippu

Postimees 

Selle aasta alguses käis 2016. aastal meeste esireketi kohal olnud Andy Murray puusaliigese taastamise operatsioonil lootuses, et see võimaldab tal professionaalset tennist edasi mängida. Nüüd on Murray taastumas ning treenib, et tagasi endisele tasemel jõuda.

Maarahvas võtab raha teisest sambast pigem välja

Ohtuleht 

Lihtsad Lõuna-Eesti inimesed kiidavad eesootava pensionireformi heaks, kuna ei taheta, et nende vara üle otsustavad riik ja pank. Samas leiab maarahvas, et mitte keegi ei saa ju garanteerida ei seda, et tegu on viimase reformiga, ega ka seda, kas tulevikus nende rahal üldse mingit väärtust on.

Miks naised võistkonnaalade mehi ei treeni?

Ohtuleht 

Ajal, kui arenenud lääne ühiskond püüdleb võrdõiguslikkuse poole, on võistkonnaalade ümber olev keskkond endiselt tugevalt patriarhaalne. Naisi treenivad mehed, ent säravatel naistreeneritel pole justkui võimalust pääseda mehi juhendama.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.