123ru.net
World News in Estonian

Новости за 09.08.2019

TEISIPÄEV, 13. august

Parnu Postimees 

KONTSERTAllikukivi veinimõisas kl 19 Sandra ja Jalmar Vabarna suvekontsert.

Täitmise lust: kõrvitsasse kodujuustu, paprikasse hakkliha

Postimees 

Ahjukuumad paprikad või suvikõrvitsad külma jogurtikastmega on aiaviljade kõrghooajal värskele salatile mõnus vaheldus või täiendus. Toidukirjutaja Liina Karron jagab oma köögis läbi proovitud maitsekoosluste retsepte.
Elmari programmijuht: oli raadios alles kiviaeg!

Postimees 

Raadio Elmar hommikuprogrammi juht Lauri Hermann on väheseid, kui mitte ainus, kes pärast Eesti taasiseseisvumist verinoore mehena raadiotööd alustanutest on sellele tänini truuks jäänud. Mida aeg edasi, seda rohkem ta imestab, milliste algeliste vahenditega tuli 25 aastat tagasi raadiot teha.

Saaremaa tüdruku kosmiline teekond

Postimees 

Peatsed kosmoseturistid lähevad oma hirmkallile erilisele teekonnale Eesti disaineri loodud kosmoserõivastes. Mille poolest peavad need olema erilised, seda seletab Anna Talvi oma esimeses pikemas intervjuus Eesti ajakirjandusele.


Ilona Leib naiste suvemurest: kas kõik sai puhkusele kaasa?

Postimees 

Kümnepäevane puhkus suvises Pärnus on meie kodus kui totaalevakuatsiooni harjutus. Kaasas peavad olema riided juhuks, kui kõik päevad on päikeselised, ja meie oludes mõistagi ka juhuks, kui kogu selle aja on lihtsalt külm. Tark inimene on valmis muidugi ka selleks, kui peaks kogu aja sadama. See tähendab olemuslikult komplekte minimaalselt kahekümneks päevaks.

Koondisega laagris: kas oled valmis meeskonna eest surema?

Postimees 

Ettevaatust, see on macho-lugu, kuidas Eesti parim pallimängumeeskond end hooaja tähtsaimaks jõuprooviks, Euroopa meistrivõistlusteks vormi ajab! See lugu on lumehelbekestele, siidikäppadele ja pehmodele mittesoovitatav.

Indrek Sirk: ei ole vaja iga roolijoodikut võlla tõmmata

Postimees 

Järgnevas intervjuus Eesti tuntuima liiklusjuristiga koorub ootamatult välja lahendus, mis kaotaks liikluses arutute kihutajate, paadunud roolijoodikute, parandamatute telefonisõltlaste, saamatute algajate ja kohmakate eakate probleemi. Kas see lahendus on tõepoolest lõplik?

Kelly Sildaru alustab augustis hooaega

Postimees 

23. augustist kuni 7. septembrini toimub Uus-Meremaal Cardronas freestyle-suusatamise hooaja avavõistlus, kus üks kullapretendentidest on Kelly Sildaru.

Trump USA dollari devalveerimist ei poolda

Postimees 

USA president Donald Trump ütles reedel, et soovib USA keskpangalt baasintressimäära märkimisväärset kärpimist, kuid USA dollari devalveerimist ei pooldanud.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.