123ru.net
World News in Estonian

Новости за 07.08.2019

PÜHAPÄEV, 11. august

Parnu Postimees 

TEATERAinaži vabaõhulaval (Lätis) kl 17 must komöödia "Piiri peal".

Kuidas täielikult kaduda

Postimees 

Prantsuse techno-ühik Polar Inertia on enda kohta öelnud, et nad on eikeegi, sest nad tahavadki olla eikeegid. Hoiavad anonüümsust au sees, nagu see techno-kultuurile rohkem või vähem omane on. Julgen väita, et rahvusvahelisel techno-skeenel on nad siiski tuntud ja mõni isegi ehk ka armastab neid. Nende muusikat võiks kirjeldada kui sellist õhuvaba jääst seina, mille sees toimuvad erineva tugevusastmega võnkumised. Ei suudaks välistada ka klaustrofoobilist kõrvalmõju. Mina rääkisin Polar Inertia kõige jutukama liikmega, kes on oma Voiski alter ego all varem ka Hallis mänginud. Читать дальше...

Juventus ja Manchester City vahetasid äärekaitsjaid

Err.ee (sport) 

Suurklubid Torino Juventus ja Manchester City kinnitasid kolmapäeval, et Inglismaa meeskonnast siirdub Itaaliasse paremkaitsja Danilo, vastassuunas liigub sama positsiooni mängiv Joao Cancelo.
Haarangus Kõrgõzstani eksjuhi kodule suri üks, sai viga üle 30 inimese

Postimees 

Kõrgõzstani julgeolekujõud läksid kolmapäeval endise presidendi Almazbek Atambajevi residentsi teda kinni pidama, kuid Atambajevi toetajad osutasid neile vastupanu; järgnenud kokkupõrgetes sai surma üks eriüksuslane ning viga 36 inimest, ütlesid ametnikud ja meedikud.

Flora peatreener: usun ja tean, et suudame paremini

Err.ee (sport) 

FC Flora jalgpallinaiskond pidi võistkonna ajaloo esimese Meistrite liiga turniiri avamängus alla neelama äärmiselt mõru pilli, kui Soome meisternaiskonnale Vantaale kaotati 2:0 eduseisust 2:3.


Lähipäevil püsib ilm sajune

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Eelolevatel päevadel püsib ilm vihmane, vaid laupäev on kuivem.

Tagasilöögid Hannes Anieri ei murra: armastus jalgpalli vastu püsib

Ohtuleht 

„Väikese poisina oli mu unistus koondise eest mängida ja rahvusstaadionil oma pere ning fännide silme ees värav lüüa. See sai tehtud ja olen ääretult õnnelik. Need viis sekundit olid mu elu ühed vägevamad,“ meenutab 26aastane jalgpallur Hannes Anier 2014. aasta suve, kui ta Lillekülas Tadžikistani vastu 2 : 1 võiduvärava sepistas.

Floksid seisavad kaua vaasis

Postimees 

Käes on flokside kõrgaeg, need tänuväärsed õitsejad jagavad ilu ja lõhna pikalt nii peenral kui ka toas vaasis seistes.

Lexion läbis uuenduskuuri

Postimees 

Claas tutvustas augusti esimesel päeval vastseid Lexioni teraviljakombaine, mille teine põlvkond on saanud uue peksuagregaadi, võimeka põhupuisturi ja lisandunud on rohkelt juhtimist lihtsustavat automaatikat.

Nippe selleri ja porrulaugu saagi suurendamiseks

Postimees 

Augustis pakub köögiviljaaed juba rikkalikku saaki, mõned hilised viljad aga kasvavad veel ja vajavad korraliku saagi kosumiseks aedniku hoolt. Jagame nõu, kuidas tagada juur- ja varsselleril ning porrulaugul kvaliteetsemat ja suuremat saaki.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.