123ru.net
World News in Estonian

Новости за 02.08.2019

TEISIPÄEV, 6. august

Parnu Postimees 

KONTSERTVilla Ammende aias kl 19 Tanel Padari kontsert “20 aastat laval”.

Arbuusist pitsat? Miks ka mitte

Postimees 

Toidukirjutaja Mari-Liis Ilover ahvatleb magusmahlast arbuusi segama kergetesse suvesalatitesse, panema grillile ja üllatama seltskonda arbuusipitsaga, kus tavalist põhja asendab toekas arbuusiratas.
Väärt nõuanded suve lõpetuseks: mida ägedat teha lapsega Kopenhaagenis?

Postimees 

Kui otsida internetist infot, mida lapsega Kopenhaagenis teha, siis soovitatakse minna Tivolisse ja Merineitsi kuju vaatama. Tivoli on suurema osa aastast kinni ja üle ilma kuulsat Merineitsi kuju vaatavad lapsed kui turistid Ameerikast, kellele jääb arusaamatuks, miks on vaja sõita kuhugi kaugele mingit väikest naist vaatama.

Eesti lühiajaline filmitäht Euroopas

Postimees 

Viljandimaal sündinud eksootilise välimusega brünetist Hilda Ansost tõotas nii mõnegi arvates sirguda esimene eestlasest filmitäht. Paraku pidi Uudisleht 1930. aastal kibedalt tõdema: «Kõik suured jutud Anso hiiglakarjäärist on vaid bluff. Saksa filmilehtedes pole temast kunagi ühtegi sõna kirjutatud.»

Tiit Pruuli paneb meeskonna komme otsima

Postimees 

Antarktika 200 ekspeditsiooni juht Tiit Pruuli unistab sellest, kuidas pärast enam kui pooleaastast rabelemist võtad otsad kaist lahti, hakkad seilama ja saabub rahustav mererutiin.


Paavo Kangur: kinnisvaralaen ei luba perel laiali minna

Postimees 

Kas te teate, et 30-aastane kinnisvaralaen on tänapäeva ühiskonna kooshoidmise mehhanism. Kui naine tahab mehe maha jätta või mees naise juurest ära joosta, siis eks püüdku nad seda teha, kui pank neid jõuga teineteise kõrval hoiab.

Iluõunapuu viib mõtteis paradiisiaeda

Postimees 

Dekoratiiv- ehk iluõunapuu muudab eriliseks tema erakordselt rikkalik õitemeri. See sarnaneb Jaapanis õitsvate ilukirssidega, mida inimesed üle kogu maailma igal aastal vaatama lendavad. Milleks aga rännata seitsme maa ja mere taha, kui samasugust ilu saab nautida omaenda aias?

Passat vaatab tulevikku

Postimees 

Volkswagen Passat on jõudnud sellesse ikka, kus tavaliselt tehakse mudelile värskendus ehk facelift. Mida ometi muuta, kui kõik on hästi?

Trump peab otsima uue kandidaadi luurejuhi kohale

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

USA president Donald Trump teatas reedel, et tema valik USA luurejuhi kohale John Radcliffe jääb edasi kongressi ning ta otsib peagi uue kandidaadi.

Päevakäpp: vahva Tambet otsib vahvat sõpra

Postimees 

10. mail saabus Pesaleidja kassituppa Paljassaare varjupaigast hallitriibuline Tambet. Kassipoiss oli varjupaigas juba üle poole aasta oodanud ja otsib nüüd uues kohas õnne.

Heas hoos Paide pikaks eesmärgiks on stabiilselt mängida eurokohtadele

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel on üle poole hooajast juba selja taga ning kolme Tallinna klubi kõrval püsib medalikonkurentsis Paide Linnameeskond. Flora ja Levadia järel on Paide kolmas, edestades kolme punktiga tiitlikaitsjat Nõmme Kaljut.

Autoroolis avatud hernekaun põhjustas avarii

Ohtuleht 

Viljandimaal võttis naisautojuht roolikeeramise kõrval lisaülesandeks hernekauna avamise, kuid kaotas sõiduki üle kontrolli ja paiskus teelt välja – iroonilisel kombel hernepõllule.

123ru.net – это самые свежие новости из регионов и со всего мира в прямом эфире 24 часа в сутки 7 дней в неделю на всех языках мира без цензуры и предвзятости редактора. Не новости делают нас, а мы – делаем новости. Наши новости опубликованы живыми людьми в режиме онлайн. Вы всегда можете добавить свои новости сиюминутно – здесь и прочитать их тут же и – сейчас.