2018

Новости за 09.05.2018

Manchester City vylepšil tři rekordy Premier League

Sport.cz

Fotbalisté mistrovského Manchesteru City dnes vytvořili v Premier League tři rekordy: v počtu bodů, výher i vstřelených gólů. Po výhře 3:1 nad Brightonem v dohrávce 31. kola mají 97 bodů, 31 vítězství z 37 zápasů a nový střelecký rekord v podobě 105 branek. Dosavadní rekordmani z Chelsea nastříleli v sezoně 2009/10 o dvě méně.

První senzace na mistrovství světa. Domácí Dánové porazili favorita z Finska - Lidovky.cz

Sport – Zprávy Google

Lidovky.cz

První senzace na mistrovství světa. Domácí Dánové porazili favorita z Finska
Lidovky.cz
HERNING Hokejisté domácího Dánska se postarali o první velké překvapení letošního mistrovství světa, když gólem útočníka Nichlase Hardta při přesilové hře v čase 58:01 porazili v Herningu dosud suverénní Finy 3:2. Domácí mužstvo vybojovalo první ...
Dánové připravili favoritovi šok. Švédové nadělovali. Švýcaři mají třetí výhru, Němci prvníSport.cz
Švédsko - Rakousko 7:0. Читать дальше...

SOUHRN MS: Dánsko porazilo favorizované Finy, Švédsko zářilo

iSport.cz

6. den MS v hokeji | První velké překvapení turnaje si na MS připravili domácí Dánové. Ti porazili favorizované Finsko 3:2. Naopak žádné překvapení si ani na čtvrté utkání nepřipravil nováček Jižní Korea. S favorizovaným Německem padl 1:6. Prohru si připsalo i Bělorusko, to dostalo od Švýcarska pět gólů a prohrálo 2:5. Švédsko podle očekávání sestřelilo Rakousko vysokým rozdílem (7:0).

MMR: Na demolice získají obce více než 113 milionů korun

Parlamentnilisty.cz

Více než 113 milionů korun poskytne Ministerstvo pro místní rozvoj na demolice budov v sociálně vyloučených lokalitách. Schváleno bylo celkem 42 podaných žádostí. Po demolici dojde u většiny projektů ke znovuoživení a tím i ke zkrášlení prostředí.

Dánové na MS senzačně porazili Finsko

Sport.cz

Do ulic Prahy vytáhli odpůrci Babiše a KSČM. Když potkali zastánce Ruska, začali jim nadávat a mlátit do aut

Zhruba pět stovek lidí dnes přišlo na Václavské náměstí demonstrovat proti podpoře kabinetu od KSČM a premiérovi v demisi Andreji Babišovi, kterého žádali, aby odstoupil a umožnil demokratickou vládu. Celou akci narušili zastánci Ruska, kteří těsně před zahájením plánovaného pochodu Prahou přijeli v několika autech s ruskými nápisy a vlajkami ruského prezidenta Putina či Ukrajiny.

Poznejte novou krásnou trasu běhu z brněnské zoo

iDNES.cz

Proběhněte se nejen zázemím brněnské zoo, ale také jejím krásným okolím. Osm kilometrů čeká na ty, kteří běhají rádi v přírodě.

Další články k tématu:
  • Na výběr je 10 nebo 5 kilometrů, v Plzni se poběží závod

Švédové potřetí na MS neinkasovali, Rakousko rozstříleli

Sport.cz

Hokejisté Švédska vyhráli i čtvrtý zápas na mistrovství světa v Kodani a po jednoznačné výhře nad Rakouskem 7:0 se dostali do čela skupiny A. Obhájci zlata z loňského roku mají aktuálně odehráno o utkání více než podobně suverénní Rusko, které také doposud neztratilo ani bod.

Domácí fotbalový pohár patří Slavii. Porazila Jablonec 3:1

ECHO24

Fotbalisté pražské Slavie porazili ve finále domácího poháru MOL Cupu Jablonec 3:1. Skóre v Mladé Boleslavi otevřel ve čtrnácté minutě Stanislav Tecl, ve 34. minutě vyrovnal Luděk Pernica s přispěním Michaela Ngadeua, ale hned za pět minut se podruhé trefil Tecl. Pojistku přidal v 89. minutě Miroslav Stoch.

Postřelení investigativní novinářky vehnalo Černohorce do ulic

ECHO24

Černohorskou investigativní novinářku Oliveru Lakičovou, která je už řadu let terčem výhrůžek kvůli článkům o korupci, v úterý večer postřelil neznámý útočník. Redaktorka nezávislého listu Vijesti byla v hlavním městě Podgorici zasažena do nohy a její život není ohrožen, informoval deník na webu. Útok, jenž odsoudila Rada Evropy, vyvolal protest stovek Černohorců.

Slavia - Jablonec 3:1. Pražané po 16 letech slaví triumf v poháru, zářil Tecl - iSport.cz

iSport.cz

Slavia - Jablonec 3:1. Pražané po 16 letech slaví triumf v poháru, zářil Tecl
iSport.cz
Fotbalisté pražské Slavie porazili ve finále domácího poháru MOL Cupu Jablonec 3:1. Skóre v Mladé Boleslavi otevřel ve čtrnácté minutě Stanislav Tecl, ve 34. minutě vyrovnal Luděk Pernica s přispěním Michaela Ngadeua, ale hned za pět minut se podruhé ...
Fantom Tecl sestřelil kamarády! Sešívaní po 16 letech získali domácí pohárSport.cz
Slavia má český pohár! Читать дальше...

iSport.cz

Fotbalový pohár získala Slavia, ve finále porazila Jablonec 3:1

iDNES.cz

Fotbalový pohár získala Slavia. Ve finále v Mladé Boleslavi porazila Jablonec 3:1 díky dvěma gólům Tecla a jednomu Stocha. Za soupeře v první půli srovnával na 1:1 Pernica. V druhé nejvýznamnější domácí soutěži Slavia triumfovala po šestnácti letech.